O firmie

Prowadzimy działalność jako agencja celna od 2004 roku obsługując wiele firm zarówno z województwa śląskiego jak i opolskiego.

Jako przedstawiciel w sprawach celnych staramy się pomóc naszym klientom w rozwiązywaniu problemów celnych oraz usprawnieniu obsługi obrotu towarowego z zagranicą.

Posiadamy biuro oraz miejsce uznane do procedury uproszczonej w bezpośrednim sąsiedztwie Oddziału Celnego w Sławkowie oraz na terenie Centrum Logistycznego firmy Piomar w Opolu.

Niewątpliwym atutem naszej firmy jest posiadanie krajowego pozwolenia na stosowanie scentralizowanej procedury uproszczonej, które umożliwia zarządzanie odprawami celnymi ze Sławkowa, natomiast towar może znajdować się w innych Oddziałach Celnych.

Dzięki pozwoleniu na stosowanie procedury uproszczonej poza godzinami pracy Urzędu Celnego możemy wykazać się pełną elastycznością i dyspozycyjnością oraz dostosować nasz czas pracy do potrzeb naszych klientów, niezależnie od godzin pracy Urzędu Celnego.

Posiadane przez nas świadectwo AEO potwierdza, że jesteśmy firmą wiarygodną oraz że przekazywane przez naszych klientów dane i informacje są bezpieczne i chronione przed nieuprawnionym dostępem.

Reprezentowanym przez nas firmom możemy zagwarantować profesjonalne oraz rzetelne przedstawicielstwo oraz obsługę przez agentów celnych z wieloletnim doświadczeniem.

Agnieszka Mościńska
Magdalena Wrona